2018 için Varlık Yönetimi: En İyi Teknoloji Trendleri

Varlık endüstrisi, varlık yönetimi için geleceğe hazır bir platform oluşturmamız gerektiği konusundaki tartışmalarını sürdürürken ve doğası gereği hibrit olan bir danışmanlık modeli önerirken, ortaya çıkan teknoloji trendlerini fark edemiyoruz. Varlık yönetiminin bir varış noktası değil, bir yolculuk olduğuna bizi inandıran trendler.

Evet, ‘Hibrit Tavsiye Modeli’nin servet yönetimi için yeni ve yaklaşan dalga olduğuna inanıyoruz. Bu eğilime uyum sağlarken, varlık yönetimi yolculuğumuzu doğru varlık teknolojileriyle ortaklık etrafında oluşturmamız gerekiyor; daha iyi bir veriye yatırım yapmak; dijital ayrıştırma etrafında strateji oluşturma ve kuruluşunuzun işletim modelini sürekli yenilikle donatma.

Bunun dışında, varlık yönetimimizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olacak ilk beş teknolojik trend, odaklanmamız gereken bir şey. Öyleyse, bu eğilimlerin ne olduğunu ve ne gibi etkileri olacağını anlayın.

  • yapay zeka


Varlık yönetimine girişen veya varlık yönetiminde bulunan ve ‘karma tavsiye’ arayan kuruluşlar için ‘AI’ bakmalıdır. Müşteri gereksinimlerine ve topluma göre işlev görecek bir yapay zeka da faydalı olacak bir şeydir. Accenture tarafından yapılan bir ankete göre, önümüzdeki iki yıl içinde AI’nın organizasyonlarında insanlarla birlikte çalıştığı görülecektir. Ayrıca, varlık yöneticilerinin çoğu, yapay zeka tabanlı eylemleri ve kararları hakkında net olarak tüketici güvenini kazanmanın daha kolay hale geldiğine inanıyor.

  • gerçeklik


Genişletilmiş gerçeklik nasıl etkileyecek? Artırılmış ve sanal gerçeklik ile insanlar, deneyimler ve bilgiler arasındaki mesafeyi de azaltıyor. XR-genişletilmiş gerçeklik, daha iyi müşteri etkileşimleri yaratmak için fırsatlar sunar. Birçok kuruluş, işgücünü eğitmek, her gün üretkenliği artırmak ve sürükleyici müşteri deneyimleri oluşturmak için XR’den en iyi şekilde yararlanıyor.

  • Veri


Veri, her teknoloji organizasyonunun dünyasının şimdi döndüğü yerdir. Bu nedenle, varlık yönetimi kuruluşlarının, eylemleri içgörülere dönüştürmek için bir veri hattı oluşturmalarına yardımcı olacak eyleme dönüştürülebilir verilere bağımlı olması gerekir. Önde gelen bir BT firmasına göre, yöneticilerin %80’i, kuruluşların büyük ölçüde verilere güvendiği konusunda kesinlikle hemfikirdir, ancak çoğu, içindeki gerçeği bulmaya cesaret edememiştir. En güçlü arayış güvendir ve veriler iş hakkında iyi bir içgörü sağlar. Bir servet platformu oluşturduğunuzda, hem doğruluğa hem de bütünlüğe odaklanın.

  • Sürtünme yok


Rekabetçi olmak, dijital bir ekosistem oluşturmanıza yardımcı olacak varlık teknolojisi endüstrisindeki yöneticilerle ortaklıklarınızın ne kadar güçlü olduğuna bağlıdır. Dijital dünyaya yeni girenlerle sorunsuz bir ilişkiniz olduğundan emin olmak için onları yeniden tasarlamanız gerekir. Yeni çağ portalı olmak için iç dönüşüm için yeni teknolojileri ve eski ürünlerinizden birini benimsemeniz gerekiyor.

  • düşünme


Fiziksel dünya, bağlı cihazlara ve genişletilmiş gerçekliğe yayılan yepyeni bir dijital gelişmişlik düzeyine tanık oluyor. Geleceğe hazır bir servet platformu olmak için bu devrim niteliğindeki sistemlerden yararlanabilirsiniz. Genişletilmiş altyapının nasıl Düşünce İnternetinin merkezi sistemi haline geleceğini yakında göreceğiz.

Varlık Yönetimi

Bu beş trend, doğru zamanda ve doğru şekilde uygulanırsa hız, ölçek ve inovasyonu artırmaya yardımcı olacaktır. Fütüristik bir servet platformu, eksiksiz bir kişiselleştirilmiş değer sağlayacak ve aynı zamanda sürekli değişen endüstriye göre rekabetçi kalacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.