Şimdi Veri Kurtarma

SSD Veri Kurtarma

Katı Hal Sürücüleri (SSD), sağlam performansı ve güvenilir kullanımı nedeniyle popüler hale geliyor. Ancak sürücü aynı zamanda Elektrik çarpması, aşırı voltaj, elektronik bileşen aşınması ve yıpranması, CRC hataları veya diyot elektron okuma ve yazma nedeniyle hatalı sektör oluşumu nedeniyle hatalara da eğilimlidir. SSD Veri Kurtarma için Ekspres ve Uzman çözümümüz var.

Normal sabit disk, yaş, kullanım ve mekanik aşınma ve yıpranma nedeniyle arızalanır, yepyeni normal sabit disk, yavaş performans ve arıza belirtileri olan eski sabit diskler kadar kolay arıza yapmaz, SMART performansı normal olarak BIOS sırasında izlenir. Düzenli sağlık durumunu kontrol etmek için dizüstü bilgisayar ve masaüstü. Ancak SSD, önceden herhangi bir belirti veya herhangi bir arıza bildirimi sağlamadan fark edilmeden başarısız oluyor, Bir gün çalışıyor ve bir başka gün sürücü ölü ve tamamen okunamıyor ve hiçbir makinede algılanmıyor, SSD için SMART parametreleri sağlamaz. sürücü, bu nedenle arızalı SSD sürücülerini fark etmek zordur.

Her Türlü Hafıza Kartından Kayıp Verileri Kurtarıyoruz

Hafıza kartı, flash kart veya hafıza kartuşu, yeniden yazılabilen ve yeniden programlanan elektronik bir flaştır, diğer bir deyişle, dijital veri bilgilerini depolamak için kullanılan maliyet açısından güvenilir olan bellek veri depolama aygıtıdır. Now veri kurtarma olarak biz, hafıza kartı veri kurtarma konusunda uzmanız. Bunlar yaygın olarak dijital kameralar, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, taşınabilir medya oynatıcılar, video oyun konsolları, sentezleyiciler, elektronik klavyeler ve dijital piyanolar, dronlar ve daha fazlası gibi taşınabilir elektronik cihazlarda kullanılır.

Veri, Yaşam süresi anlarını saklayan insanlar için çok önemlidir, sadece bir anda olur. Para, zaman ve daha fazla bilgi harcayan Fotoğrafçılar için hayat onlar için hayattır. Bazen teknoloji kusurları nedeniyle veri kaybına neden olan hatalar meydana gelir. Burada soru, SD kart ve hafıza kartlarından silinen fotoğrafları ve videoları nasıl kurtaracağınızdır?

Şimdi Hafıza Kartı Veri Kurtarma Hizmetleri için Veri Kurtarma

Arızalı veya hasarlı Bellek Kartlarından ve USB flash sürücülerden belgelerin ve dijital resimlerin kurtarılması konusunda uzmanız. Hafıza kartı ve USB flash sürücü kurtarma hizmetlerimizi, mümkün olan en düşük maliyetle en yüksek kurtarma oranını sağlayacak şekilde tasarladık.

Flaş Veri Kurtarma

Flash / Çıkarılabilir medyadaki veri kaybının nedenleri

Kapatmadan medyadan çekerek.

Virüs saldırısı ve gizli veri kurtarma.

CD/DVD’de çizikler ve erişilemeyen veriler.

Medyanın kazara fırlamasından kaynaklanan hasarlar.

Elektrik dalgalanması vb. nedeniyle hasar.

Medyayı Yanlışlıkla Biçimlendirdi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *