Özel PC – Bilgisayar Donanımıyla İlgili Pazar Lideri Dergi

Custom PC, bilgisayar donanımıyla ilgili İngiltere’nin önde gelen dergisidir. Dennis Publishing Ltd. tarafından yayınlanan ilk sayı 2003 yazında çıkmıştır. Bu aylık bilgisayar dergisi şu anda Ben Hardwidge tarafından düzenlenmektedir ve genellikle ‘CPC’ olarak kısaltılır.

Modlama, hız aşırtma ve PC oyunları gibi konuları kapsayan PC donanımı meraklıları, oyuncular ve erken benimseyenlere yöneliktir. Dennis Publishing, 2008’in sonunda bit-tech’i satın aldı.

Özel PC, yüksek performanslı donanıma ve PC özel değişikliklerine adanmıştır. Dergi, derinlemesine teknoloji kapsamı sağlayan tüm özelliklere dayalı olarak donanımı test eder ve nitelendirir. Çok sayıda fantastik fotoğraf ve Star Wars referansları eklenirken esprili bir şekilde yazılmış. PC meraklıları için İngiltere’nin 1 numaralı dergisi olan dergi, geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir. Dergi her ay en yeni teknoloji haberlerini benzersiz özellikler, akıllı okuyucu zorlukları ve en yeni donanımlarla ilgili bilgilerle birleştirir. Okuyuculara eğlenceli ve teknik açıdan titiz içerik, kapsamlı laboratuvar testleri ve kıyaslamalar sunarken net tavsiyeler sunulur.

Özel PC dergisi sadece başka bir PC dergisi değildir; tek ürün incelemelerine yeterli alan ayıran tek dergidir. Bütçeniz ne olursa olsun, en iyi performans gösteren bileşenleri sunarlar. Haber bölümü en sıcak haberleri toplar; oyunlar bölümü, en yeni oyunları ve PC oyun dünyasında neler olup bittiğini inceler. CPC Elite bölümü, bütçe PC’leri veya performans PC’leri olsun, mevcut en iyi donanımın bir seçim listesini içerir. İncelemeler bölümü, CPU’lar, donanım, anakartlar ve ses kartları dahil olmak üzere en son kitlerin tümünü kapsar. Dergi ayrıca, PC’nizi gereksinimlerinize göre oluşturmanıza ve özelleştirmenize yardımcı olabilecek her türlü özelleştirme tavsiyesi sağlar.

Bir ankete göre, okuyucuların %59’unun bilgisayarlarını performans için daha sık ayarladığı, okuyucuların %64’ünün aslında kendi bilgisayarlarını kurduğu, okuyucuların %52’sinin işlemcilerini hız aşırtma konusunda rahat olduğu ve %23’ünün artık daha fazla oyun oynadığı bulundu. oyunlar. Okuyucuların %98,3’ü dergiyi güvenilir ve güvenilir bir kaynak olarak değerlendiriyor.

Bir Özel PC dergi aboneliği ile okuyucular, en son donanım, laboratuvar testleri, karşılaştırmalar ve eğlenceli ve teknik olarak kapsamlı içerik hakkında incelemelerle dolu dergiler bekleyebilirler. Piyasadaki dijital gazete bayii uygulamaları, size mağaza fiyatlarından yaklaşık %70 daha düşük bir Özel PC dijital aboneliği sunar. Yayıncılar, dijital yayıncılık biçiminden yararlanır ve okuyucuları dijital dergileri için cazip fiyatlarla cezbeder. Çoğu uygulama, okuyucuların indirmesi için ücretsizdir.

Custom PC dijital dergisinin bir kopyası ile okuyucular en sevdikleri dergiye ihtiyaç duydukları her an erişebilirler. Sadece dergiyi okuyarak ve bulutta size yakın tutarak bir arkadaşınıza gösteriş yapmaktan veya birinin daha iyi bir bilgisayar deneyimi yaşamasına gerçekten yardımcı olmaktan bahsedin. Ayrıca, eski PC’nizi çöpe atmak yerine – onu hurda olarak bırakmak ve kirlilik tehlikelerine eklemek yerine, İngiltere pazarının önde gelen PC donanımı meraklıları, oyuncular için dergisinden edindiğiniz yeni bilgilerle eski PC’nizi neredeyse yeni gibi çalışacak şekilde yenileyebilirsiniz. ve erken benimseyenler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *